Homesuitehome Cebu

  • 31 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

Dzięki fryzjerowi goście mogą doświadczyć spokojniejszego pobytu. Park biznesu Cebu I.T. Park leży w odległości 10 min jazdy samochodem, a Centrum handlowe Ayala Center Cebu - 3 km od 1-pokojowego apartamentu Homesuitehome Cebu.

Apartament Homesuitehome Cebu oferuje balkon, miejsce do siedzenia i pełnowymiarową kuchnię, a także takie udogodnienia jak klimatyzacja. W tym apartamencie zapewniono 1 łazienkę. Dostępne są również suszarka do włosów i ręczniki kąpielowe.

Komfort gości jest naszym priorytetem, dlatego obiekt oferuje kuchnię z czajnikami elektrycznymi, lodówką i przyborami kuchennymi.

Centrum biznesowe w Cebu znajduje się 4 km od apartamentu o powierzchni 31 m². Do najbliższego lotniska Subic Bay jest około 120 km.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Homesuitehome Cebu
Affordable 2Br Mansionette Condo In Cebu
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Affordable 2Br Mansionette Condo In Cebu

2 m od nieruchomości
USD 67 USD 60
za noc
Apple One Residences Unit 6A By Comfyrooms
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Apple One Residences Unit 6A By Comfyrooms

312 m od nieruchomości
USD 38 USD 34
za noc
Hilltop Property With Wifi
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Hilltop Property With Wifi

5.0
Przyjemnie 0 opinii
312 m od nieruchomości
USD 26 USD 23
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Mactan-Cebu International
    18 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Atrakcje

    • Centrum fitness

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Sejf depozytowy
    • Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
    • Ochrona całodobowa
    • Fryzjer
    • Sklepy/ usługi komercyjne

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Basen dla dzieci
    • Plac zabaw dla dzieci

    Odpoczynek

    • Basen na dachu
    • Ogród
    • Pedicure
    • Manicure
    • Zabiegi kosmetyczne
    • Masaż całego ciała

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Kącik dzienny
    • Herbata i kawa

    W łazience

    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda
    • Czujniki dymu
    • Gaśnice
    • Karta dostępu

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 18:00
    Wyjazd: od 08:00 do 11:00
    Często Zadawane Pytania
    • Jakie udogodnienia spa są dostępne w apartamencie Homesuitehome Cebu?
      W apartamencie Homesuitehome Cebu oferowane są takie zabiegi, jak fryzjer, pedicure i manicure.
    • Czy apartament Homesuitehome Cebu akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament Homesuitehome Cebu nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w apartamencie Homesuitehome Cebu jest kuchnia?
      W apartamencie Homesuitehome Cebu goście mogą korzystać z kuchni wyposażonej w czajnik elektryczny, lodówkę i przybory kuchenne.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Mactan-Cebu International
    18 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Homesuitehome Cebu

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij